Kontakty

Materiály a komponenty pro výrobu - odkazy

Dvířka

MDF

Kuchyňská dvířka jsou zhotovené z frézovaných desek MDF a potažené PVC fólií. Postupným rozšiřováním sortimentu, inovacemi a modernizací jsme schopni nabídnout rozsáhlý sortiment tvarů frézování, druhů fólií a v neposlední řadě širokou škálu rozměrů včetně výroby podle individuálních požadavků zákazníků

http://www.trachea.cz/

ABS (lamino)

Přední plochy tvoří laminovaná deska v barevném odstínu zakončena kvalitní dvoumilimetrovou ABS hranou zvyšující odolnost proti oděru a poškození. Tato kuchyně se nabízí v 50 odstínech barev a imitací dřevin. Všechny typy dvířek s povrchem lamino se vyrábí s různými barvami ABS hran

http://www.kronospan.cz/dekory-laminovane-desky.html

http://www.egger.cz/cz-czy/egger-cz-produkte-melaminharzbeschichtete-platten_11983.htm

http://www.ddl.cz/novinky/pripravili-jsme-si-pro-vas-katalog-pro-rok-2011.html

http://www.hranipex.cz/cs/katalog/abs-hrany/uni-barvy/


Lakovaná vysoký lesk - dle vzorníku RAL

Základ dvířek je vyroben z frézovaných desek MDF . Tato se plošně frézuje, opracovává a lakuje polyuretanovou popřípadě polyesterovou ( na více exponovaných místech ) barvou ve více jak šesti stech odstínech a to v provedení matném, pololesklém nebo ve vysokém lesku. Takto vyrobená dvířka jsou odolná vůči páře ,vysokým teplotám na exponovaných místech ( trouba, varná deska), nekroutí se a jsou stálobarevná.

Masiv

Použitý materiál na výrobu dvířek je skládaný lepený masivní materiál. Nabízíme několik základních druhů frézování masivních dvířek - každý typ v několika barevných provedeních popřípadě z různého dřeva.

 

 


Korpusy skříněk

http://www.kronospan.cz/dekory-laminovane-desky.html

http://www.egger.cz/cz-czy/egger-cz-produkte-melaminharzbeschichtete-platten_11983.htm

http://www.ddl.cz/novinky/pripravili-jsme-si-pro-vas-katalog-pro-rok-2011.html

http://www.hranipex.cz/cs/katalog/abs-hrany/uni-barvy/

 

 

 

 

Pracovní desky


 


Postfoming

Pracovní desky jsou vhodné pro široké použití v interiéru, jako kuchyňské desky, pulty, stolové desky, okenní parapety. Snadno se čistí a udržují. Všechny HPL lamináty jsou vyráběny podle DIN EN 438 a testovány vlastní kontrolou. Dohled nad výrobou pracovních desek provádí státní zkušebna. Výhodou postformingových pracovních desek je jejich cena a díky ní také možnost časté změny vzorů.

http://www.egger.cz/cz-czy/egger-cz-produkte-arbeitsplatten.htm

http://www.foxinterier.cz/sortiment/pd-pracovni-desky

http://www.kronospan.cz/pracovni-desky.html


 

Umělý kámen

Corian Corian je originální povrchový materiál, jehož výhradním výrobcem je americká firma DuPont. Corian byl vynalezen v polovině šedesátých let a dnes je využíván v celé řadě oborů. Používá se v domácnostech, v komerčních interiérech, vyrábí se z něho nábytek a díky jeho výjimečným vlastnostem také ke speciálním aplikacím např. ve zdravotnictví. Vlastnosti Corianu: Corian je hygienický Jako neporézní materiál, při jehož spojování nevznikají spáry, vytváří dokonale hladkou pracovní plochu, do které špína ani bakterie neproniknou. Corian se snadno čistí a udržuje. Povrchy zhotovené z Corianu se snadno a rychle čistí vodou nebo abrazivními prášky. Případné škrábance a vrypy lze snadno a bez následků odstranit. Corian je atraktivní, stálobarevný a má velmi dlouhou životnost. I po letech si Corian uchovává atraktivní vzhled i vlastnosti. Corian je neobyčejně tvárný. Díky své jedinečné tvárnosti a snadné opracovatelnosti vyhoví Corian požadavkům na výrobu zařizovacích předmětů atypických tvarů. Umožňuje také např. vytvořit interiér, který nemá ostré hrany. Designéři oceňují Corian především pro jeho schopnost tvarovat jej do mnoha funkčních a atraktivních podob a tvarů. Corian je materiál špičkové kvality. Corian je v souladu s hygienickými předpisy Evropské unie. Je to materiál špičkové kvality, na nějž se vztahuje 10-ti letá záruka firmy DuPont. Jeho mimořádná životnost, snadná údržba a snadnost drobných oprav znamenají v konečném důsledku úsporu finančních prostředků.

 

 

 

Přírodní kámen

Žula Její přednosti se dají stručně charakterizovat takto: ELEGANCE - KRÁSA - DŮSTOJNOST - PRAKTIČNOST - ODOLNOST - ŽIVOTNOST. Přírodní kámen má své osobité, ničím nenahraditelné kouzlo, které je však vykoupeno vyšší cenou. Velká tvrdost - na této desce můžete bez problémů krájet a naklepávat zeleninu nebo naklepávat maso - nepoškodíte ji nejen nožem, ale žádným z běžně používaných kuchyňských nástrojů. Odolnost proti vysoké teplotě: Žulové desky bez potíží snesou teploty 250 °C, nevadí jim ani hrnec s vařící vodou, ani pánev s rozpáleným olejem. Odolnost proti v kuchyni používaným kyselinám a chemikáliím. Snadné čištění a údržba. Dokonalé zpracování materiálu, včetně libovolného opracování hran.

Kování - vnitřní výbava skříněk

 

 

 

 

 

 

 

 

Dřezy - nerez, granit atd

http://www.sinks.cz/

http://www.blanco-praha.cz/index1.php?menu=kuchyn&akc=skupiny_vyrobku

http://www.schock.cz/

http://www.teka.com

www.franke.cz

http://www.drezy-alveus.cz/

http://www.teskor.cz/

http://www.interhellas.cz/

http://www.bond.cz

 

 

Osvětlení kuchyní

 

 

 

 

Doplňky

 

 


 

 

<< zpět

 
Kuchyně Třebíč | Vestavné skříně Třebíč | Kuchyňské studio Třebíč | Levné Jímky, plastové Septiky, Bazény, Žumpy